Karrier

A GRAVOTECH GROUP, a világ vezető gravírozógépeket, alapanyagokat gyártó vállalat magyarországi disztribútora

a szerviz üzletág fejlesztése érdekében
Szerviz technikus
munkatársakat keres Budapesten

FELADATOK:

  • lézeres – és mechanikus gravírozógépek installálása, üzembe helyezése, karbantartása, javítása
  • hibaelemzés, hibaelhárításban együttműködés a munkatársakkal
  • műszaki kérdések egyeztetése az ügyfelekkel, szerviz vezetővel
  • berendezések vezérlésének, valamint felügyeleti rendszereinek kiépítése, javítása
  • kapcsolódó feladatok (műszaki támogatás, problémamegoldás)
  • gépek üzembiztos működésének a biztosítása

ELVÁRÁSOK:

  • középfokú műszaki végzettség
  • kiemelkedő műszaki érzék, gyakorlatias szemlélet
  • utazási hajlandóság országos területen
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, Outlook levelezés, Internet)
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság, határozott fellépés

AMIT KÍNÁLUNK:

  • biztos kereseti lehetőség
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • változatos munkavégzés
  • fiatalos csapat
  • külföldi képzések
  • céges mobiltelefon

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • 2-4 év műszaki területen szerzett tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • tárgyalásszintű angol nyelvtudás

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a megadott e-mail címen: marketing@gravotrade.hu